Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
2:2
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Burza Kosorowice
4:4
LZS Przysiecz
LZS Grudzice
5:0
SKS Chmielowice
Groszmal Opole
2:0
LKS Polonia Prószków
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
3:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
10:0
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Przysiecz
2:2
Groszmal Opole
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:2
LZS Grudzice
LKS Polonia Prószków
3:0
Gazownik Wawelno
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
7:2
KS Chrząszcz Chrząszczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
1:3
LZS Przysiecz
LZS Burza Kosorowice
2:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Grudzice
1:2
LKS Polonia Prószków
LZS Fiorentina Kamex Nakło
3:0*
SKS Chmielowice
KS Chrząszcz Chrząszczyce
1:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
3:0
LZS Burza Kosorowice
LZS Przysiecz
2:3
LZS Grudzice
LKS Polonia Prószków
8:0
SKS Chmielowice
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
Groszmal Opole
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
4:1
KS Chrząszcz Chrząszczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
2:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Przysiecz
6:0
SKS Chmielowice
LZS Burza Kosorowice
0:3
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:1
LKS Polonia Prószków
Groszmal Opole
2:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:1
Gazownik Wawelno
LZS Przysiecz
2:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
0:4
LZS Grudzice
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
1:1
Groszmal Opole
KS Chrząszcz Chrząszczyce
3:3
LZS Burza Kosorowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
0:1
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Grudzice
1:1
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LKS Polonia Prószków
2:0
LZS Przysiecz
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
2:1
SKS Chmielowice
Groszmal Opole
3:1
KS Chrząszcz Chrząszczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
6:0
SKS Chmielowice
LZS Burza Kosorowice
4:0
Groszmal Opole
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
3:2
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
0:1
LZS Grudzice
KS Chrząszcz Chrząszczyce
1:0
Gazownik Wawelno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
1:1
LZS Burza Kosorowice
LZS Grudzice
2:0
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LZS Fiorentina Kamex Nakło
2:10
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LKS Polonia Prószków
7:0
KS Chrząszcz Chrząszczyce
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
6:2
SKS Chmielowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:6
LKS Polonia Prószków
LZS Burza Kosorowice
3:1
LZS Grudzice
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
2:1
LZS Przysiecz
Groszmal Opole
2:2
Gazownik Wawelno
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
1:2
LZS Fiorentina Kamex Nakło
KS Chrząszcz Chrząszczyce
6:0
SKS Chmielowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Przysiecz
5:3
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Burza Kosorowice
5:2
SKS Chmielowice
LZS Grudzice
0:0
Groszmal Opole
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:3
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
LKS Polonia Prószków
3:2
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
1:1
LZS Grudzice
LZS Burza Kosorowice
6:2
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
LKS Polonia Prószków
Groszmal Opole
6:1
SKS Chmielowice
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
2:1
LZS Przysiecz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gazownik Wawelno
2:0
SKS Chmielowice
LZS Przysiecz
1:2
KS Chrząszcz Chrząszczyce
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1:1
Groszmal Opole
LKS Polonia Prószków
1:0
LZS Burza Kosorowice
1. II FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości