zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Unia Raszowa-Daniec 26 53 84 - 34 16 5 5 2 4 1 - 0
2
Stal Zawadzkie
Stal Zawadzkie 26 53 75 - 45 17 2 7 2 1 0 - 1
3
Plon Błotnica Strzelecka
Plon Błotnica Strzelecka 26 51 77 - 36 16 3 7
4
KS II KRASIEJÓW
KS II KRASIEJÓW 26 46 69 - 48 14 4 8 2 6 7 - 1
5
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
LKS TĘCZA SZYMISZÓW 25 46 69 - 52 15 1 9 2 0 1 - 7
6
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE 26 43 71 - 52 13 4 9
7
LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY 24 42 70 - 50 13 3 8
8
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Fiorentina Kamex Nakło 26 39 63 - 52 12 3 11 2 3 6 - 4
9
Błękitni Rozmierz
Błękitni Rozmierz 26 39 64 - 63 12 3 11 2 3 4 - 6
10
Rzemiosło Dziewkowice
Rzemiosło Dziewkowice 26 35 55 - 53 10 5 11
11
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Staniszcze Wielkie 25 24 50 - 69 7 3 15
12
Orzeł Mokre Łany
Orzeł Mokre Łany 26 17 49 - 89 5 2 19
13
LKS Rożniątów
LKS Rożniątów 25 15 39 - 131 4 3 18
14
LZS II PIOTRÓWKA
LZS II PIOTRÓWKA 25 13 26 - 87 4 1 20
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
4:2
LZS Staniszcze Wielkie
Plon Błotnica Strzelecka
10:0
LZS II PIOTRÓWKA
Błękitni Rozmierz
3:5
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
Rzemiosło Dziewkowice
2:2
LKS Rożniątów
LZS Fiorentina Kamex Nakło
4:2
Stal Zawadzkie
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
2:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
KS II KRASIEJÓW
3:3
Orzeł Mokre Łany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Zawadzkie
2:0
Orzeł Mokre Łany
Błękitni Rozmierz
4:2
Rzemiosło Dziewkowice
LKS Rożniątów
2:2
KS II KRASIEJÓW
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:2
Plon Błotnica Strzelecka
LZS Fiorentina Kamex Nakło
2:0
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
0:2
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
LZS II PIOTRÓWKA
3:5
LZS Staniszcze Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
6:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
Orzeł Mokre Łany
11:1
LKS Rożniątów
Rzemiosło Dziewkowice
2:2
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS Staniszcze Wielkie
0:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
6:2
Stal Zawadzkie
KS II KRASIEJÓW
8:2
Błękitni Rozmierz
LZS II PIOTRÓWKA
4:2
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Zawadzkie
4:1
LKS Rożniątów
Błękitni Rozmierz
3:2
Orzeł Mokre Łany
LZS Unia Raszowa-Daniec
1:4
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
LZS Fiorentina Kamex Nakło
2:2
LZS Staniszcze Wielkie
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
2:1
Plon Błotnica Strzelecka
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
7:5
KS II KRASIEJÓW
LZS II PIOTRÓWKA
0:3
Rzemiosło Dziewkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
3:3
Stal Zawadzkie
LKS Rożniątów
2:9
Błękitni Rozmierz
Orzeł Mokre Łany
3:4
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
Rzemiosło Dziewkowice
1:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
LZS Staniszcze Wielkie
0:3
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1:3
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
KS II KRASIEJÓW
3:0
LZS II PIOTRÓWKA
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
8:1
LZS Staniszcze Wielkie
Stal Zawadzkie
2:1
Błękitni Rozmierz
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:3
KS II KRASIEJÓW
LZS Fiorentina Kamex Nakło
3:0
Rzemiosło Dziewkowice
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
3:2
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
4:2
LKS Rożniątów
LZS II PIOTRÓWKA
4:0
Orzeł Mokre Łany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
2:1
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
Błękitni Rozmierz
4:1
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LKS Rożniątów
2:2
LZS II PIOTRÓWKA
Orzeł Mokre Łany
0:10
LZS Unia Raszowa-Daniec
Rzemiosło Dziewkowice
3:2
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LZS Staniszcze Wielkie
2:4
Stal Zawadzkie
KS II KRASIEJÓW
0:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
0:1
Rzemiosło Dziewkowice
Stal Zawadzkie
4:1
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS Staniszcze Wielkie
1:1
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
LZS Unia Raszowa-Daniec
4:1
LKS Rożniątów
LZS Fiorentina Kamex Nakło
2:5
Orzeł Mokre Łany
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
2:1
KS II KRASIEJÓW
LZS II PIOTRÓWKA
5:2
Błękitni Rozmierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Zawadzkie
1:2
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
Błękitni Rozmierz
1:3
LZS Unia Raszowa-Daniec
LKS Rożniątów
1:6
LZS Fiorentina Kamex Nakło
Orzeł Mokre Łany
10:2
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
Rzemiosło Dziewkowice
3:0
LZS Staniszcze Wielkie
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
8:1
LZS II PIOTRÓWKA
KS II KRASIEJÓW
4:3
Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
2:0
Orzeł Mokre Łany
Stal Zawadzkie
0:2
LZS II PIOTRÓWKA
Rzemiosło Dziewkowice
1:3
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
LZS Staniszcze Wielkie
6:0
KS II KRASIEJÓW
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:1
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS Fiorentina Kamex Nakło
4:1
Błękitni Rozmierz
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
11:2
LKS Rożniątów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Rozmierz
1:1
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LKS Rożniątów
2:8
Plon Błotnica Strzelecka
Orzeł Mokre Łany
1:6
LZS Staniszcze Wielkie
Rzemiosło Dziewkowice
6:1
Stal Zawadzkie
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
5:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
KS II KRASIEJÓW
5:0
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
LZS II PIOTRÓWKA
3:9
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
1:1
Błękitni Rozmierz
Stal Zawadzkie
0:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
Orzeł Mokre Łany
3:2
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
Rzemiosło Dziewkowice
1:3
KS II KRASIEJÓW
LZS Staniszcze Wielkie
2:5
LKS Rożniątów
LZS Fiorentina Kamex Nakło
4:2
LZS II PIOTRÓWKA
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
4:2
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Rozmierz
1:1
LZS Staniszcze Wielkie
LKS Rożniątów
3:6
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
Orzeł Mokre Łany
0:8
Rzemiosło Dziewkowice
LZS Unia Raszowa-Daniec
4:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
1:3
Plon Błotnica Strzelecka
KS II KRASIEJÓW
6:0
Stal Zawadzkie
LZS II PIOTRÓWKA
0:3
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
1:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
Orzeł Mokre Łany
1:6
Stal Zawadzkie
Rzemiosło Dziewkowice
2:5
Błękitni Rozmierz
LZS Staniszcze Wielkie
3:0
LZS II PIOTRÓWKA
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
4:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
2:0
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
KS II KRASIEJÓW
5:0
LKS Rożniątów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Zawadzkie
4:3
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
Błękitni Rozmierz
1:5
KS II KRASIEJÓW
LKS Rożniątów
2:0
Orzeł Mokre Łany
LZS Unia Raszowa-Daniec
6:1
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:1
Plon Błotnica Strzelecka
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
3:1
Rzemiosło Dziewkowice
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
3:0
LZS II PIOTRÓWKA
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
2:0
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LKS Rożniątów
1:5
Stal Zawadzkie
Orzeł Mokre Łany
1:3
Błękitni Rozmierz
Rzemiosło Dziewkowice
3:0
LZS II PIOTRÓWKA
LZS Staniszcze Wielkie
0:3
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
2:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
KS II KRASIEJÓW
1:1
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Zawadzkie
4:1
Plon Błotnica Strzelecka
Błękitni Rozmierz
7:1
LKS Rożniątów
LZS Unia Raszowa-Daniec
4:1
Rzemiosło Dziewkowice
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
4:0
Orzeł Mokre Łany
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
1:6
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS II PIOTRÓWKA
0:3
KS II KRASIEJÓW
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Rozmierz
1:5
Stal Zawadzkie
LKS Rożniątów
4:3
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
Orzeł Mokre Łany
3:0
LZS II PIOTRÓWKA
Rzemiosło Dziewkowice
2:1
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LZS Staniszcze Wielkie
1:2
Plon Błotnica Strzelecka
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
3:1
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
KS II KRASIEJÓW
3:1
LZS Unia Raszowa-Daniec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Zawadzkie
4:0
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LKS Rożniątów
0:3
Rzemiosło Dziewkowice
Orzeł Mokre Łany
1:3
KS II KRASIEJÓW
LZS Staniszcze Wielkie
1:3
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:5
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
4:1
Błękitni Rozmierz
LZS II PIOTRÓWKA
0:3
Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Zawadzkie
5:0
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Unia Raszowa-Daniec
6:0
Orzeł Mokre Łany
LZS Fiorentina Kamex Nakło
2:1
KS II KRASIEJÓW
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
2:2
Rzemiosło Dziewkowice
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
2:0
Błękitni Rozmierz
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
3:4
Plon Błotnica Strzelecka
LZS II PIOTRÓWKA
0:3
LKS Rożniątów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Rozmierz
3:0
LZS II PIOTRÓWKA
LKS Rożniątów
0:9
LZS Unia Raszowa-Daniec
Orzeł Mokre Łany
1:3
LZS Fiorentina Kamex Nakło
Rzemiosło Dziewkowice
0:1
Plon Błotnica Strzelecka
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
1:2
Stal Zawadzkie
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
6:2
LZS Staniszcze Wielkie
KS II KRASIEJÓW
1:5
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
2:0
KS II KRASIEJÓW
LZS Staniszcze Wielkie
2:3
Rzemiosło Dziewkowice
LZS Unia Raszowa-Daniec
2:0
Błękitni Rozmierz
LZS Fiorentina Kamex Nakło
11:0
LKS Rożniątów
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
3:0
Orzeł Mokre Łany
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
1:4
Stal Zawadzkie
LZS II PIOTRÓWKA
0:3
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Rozmierz
3:2
LZS Fiorentina Kamex Nakło
LKS Rożniątów
0:6
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
Orzeł Mokre Łany
2:3
Plon Błotnica Strzelecka
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
2:2
LZS Unia Raszowa-Daniec
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
6:3
Rzemiosło Dziewkowice
KS II KRASIEJÓW
0:3
LZS Staniszcze Wielkie
LZS II PIOTRÓWKA
0:3
Stal Zawadzkie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
5:1
LKS Rożniątów
Stal Zawadzkie
5:1
Rzemiosło Dziewkowice
LZS Staniszcze Wielkie
2:1
Orzeł Mokre Łany
LZS Unia Raszowa-Daniec
3:0
LZS II PIOTRÓWKA
LZS Fiorentina Kamex Nakło
1:4
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
0:3
Błękitni Rozmierz
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
1:2
KS II KRASIEJÓW
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Rozmierz
2:1
Plon Błotnica Strzelecka
LKS Rożniątów
1:6
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Unia Raszowa-Daniec
0:0
Stal Zawadzkie
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
3:0
LZS II GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
4:0
Orzeł Mokre Łany
KS II KRASIEJÓW
2:0
Rzemiosło Dziewkowice
LZS II PIOTRÓWKA
0:3
LZS Fiorentina Kamex Nakło
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
2:2
ŁKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
Stal Zawadzkie
3:0
KS II KRASIEJÓW
Rzemiosło Dziewkowice
1:1
Orzeł Mokre Łany
LZS Staniszcze Wielkie
1:2
Błękitni Rozmierz
LZS Fiorentina Kamex Nakło
0:0
LZS Unia Raszowa-Daniec

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości