II miejsce na Pucharze Wójta Gminy Tarnów Opolski

II miejsce na Pucharze Wójta Gminy Tarnów Opolski

9 sierpnia 2015 nasza drużyna rozegrała bardzo dobrze zawody o Puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski

W naszej grupie znalazły się LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY - klasa okręgowa oraz 

LZS UNIA RASZOWA-DANIEC b-klasa.

Wyniki meczów grupowych:

1. FIORENTINA - PIOMAR 1:1

2. PIOMAR - UNIA 4:0

3. FIORENTINA - UNIA 4:0

W walce o finał nasza drużyna wygrała w karnych z drużyną gospodarzy z klasy okręgowej LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY.

W finale zmierzyliśmy się z rezerwami PIOMAR-u i pewnie zmierzaliśmy po wygraną bardzo intensywnymi atakami. Na 2 min  przed karnymi przy stanie 1:1 nasz bramkarz został brutalnie sfaulowany w klatkę piersiową i odwieziony do szpitala. Rok wcześniej Marek został najlepszym bramkarzem turnieju. W związku z brakiem pierwszego bramkarza i wcześniejszą kontuzją drugiego przegraliśmy finał w karnych i zdobyliśmy bardzo dobre II miejsce... lecz pozostał niedosyt i apetyt na wygranie tego finału 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości